Demsan Döküm Altyapı olarak; Kanal Izgarası, Yağmur Suyu Izgarası, Pik Döküm Izgara, Sfero Döküm Izgara, Mazgal ve Döküm Izgaraları özellikle Lojistik, Ulaşım, Fabrika, Kent Meydanları, Otopark, Villa, Sanayi, Havalimanları gibi birçok alanda kullanılmak üzere inşaat, peyzaj, mühendislik, yapı, mimarlık, mekanik gibi alanlar ile işbirliği yaparak gelen talepler doğrultusunda imal etmekteyiz.

Sfero Döküm Kanal Izgaralarının kullanım alanı olarak; Kent meydanları ve trafik akışının olduğu bölgelerde güvenlik gereksinimlerini karşılamak ve su tahliyesini gidermek amacı ile de tercih edilmektedir. Kanal Izgarası, Yağmur Suyu Izgarası, Bombeli Izgara, Oluklu Izgara, Pik Döküm Izgara, Sfero Döküm Izgara, Mazgal ve Döküm Izgaralar sayesinde kanalizasyon çıkışları için bakım onarım gibi birçok ihtiyaçların giderilmeside kolaylaştırılmıştır. Demsan Döküm Altyapı üretim tesislerinde; Sfero Döküm Kanal Izgarası, Süzgeç, Bombeli Izgara, Oluklu Izgara, Kanal Izgarası, Yağmur Suyu Izgarası, Mazgal, Kare Kapak, Çerçeveli Izgara, Menhol Kapağı, Döküm Izgara, Sfero Döküm Baca Kapağı gibi birçok altyapı ürünlerinin imalatında kullanılan kaliteli hammadde sayesinde, yüksek mekanik değerlere sahip altyapı ürünleri üretilmektedir.

Sfero Döküm Kanal Izgaraları ve Pik Döküm Kanal Izgaraları seçenekleriyle istediğiniz boy ve ebatta kanal ızgaralarımız mevcut olup döküm kanal ızgarası imalatımızı dünyada ve Türkiye’de önde gelen inşaat, peyzaj, sanayi, mühendislik, yapı, mimarlık vb. gibi sektörler ile paylaşmaktayız. Yağmur suyu ızgarası üretimlerimizi bombeli, çerçeveli, oluklu, kare ve dikdörtgen olmak üzere istenilen ebatlarda üreterek iş paydaşlarımızın hizmetine sunmaktayız.

Sfero Döküm Kanal Izgarası, Süzgeç, Bombeli Izgara, Oluklu Izgara, Kanal Izgarası, Yağmur Suyu Izgarası, Mazgal, Kare Kapak, Çerçeveli Izgara, Menhol Kapağı, Döküm Izgara, Sfero Döküm Baca Kapağı, Izgara Fiyatları, Sfero Döküm Kanal Izgarası Firmaları, Döküm Mazgal Fiyatları, Döküm Kapak Fiyatları, İstanbul Dökümcüler, Pik Döküm

1 - Kalite Belgeleri
2 - Kalite Belgeleri
3 - Kalite Belgeleri
4 - Kalite Belgeleri